Představujeme vám šarmantní Scarlet

Je expresivní, stylová a velmi elegantní. Vyniká jednoduchými liniemi a minimalistickým designem, který však působí velmi atraktivní. Série koupelnového nábytku Scarlet skvěle zapadne do každé moderní koupelny. To čím vás okouzlí, je nejen její jedinečný design, ale také spousta variant, díky kterým si můžete vytvořit koupelnu podle vlastních představ. Nábytek Scarlet je vzájemně kombinovatelný, díky čemuž si můžete vyskládat vlastní koupelnovou sestavu nábytku.

Podle vašich představ

 

Série Scarlet nabízí množství koupelnových skříněk – pod umyvadlo či bočních skříněk se zásuvkami či dvířky, které můžete doplnit policovými moduly či stylovým kovovým rámem. Se sérií Scarlet si vytvoříte koupelnu šitou pro vás.

Okouzlil vás industriální design? Skříňku Scarlet s 1 zásuvkou doplňte elegantním kovovým rámem se skleněnou policí. Chrom není vaše barva? Vyměňte úchyty za černé či zlaté. Pokud toužíte po umyvadle umístěném na desce, skříňky Scarlet můžete umístit i pod desku. Inspirujte se našimi vizualizacemi a podívejte se jakými různými způsoby kombinovat skříňky Scarlet.

 

Krásná a chytrá

 

Skříňky Scarlet jsou vybaveny Soft Close systémem, který zajistí tiché dovírání zásuvek i dvířek. Díky plnému výsuvu zásuvek získáte ke všem svým věcem pohodlný a rychlý přístup. Vrchní zásuvka skříněk pod umyvadlo Scarlet ukrývá také chytrý organizér, který se postará o pořádek v umyvadlové skříňce. Spodní zásuvka má upravenou výšku - je o něco vyšší než vrchní, a díky tomu je ideální pro umístění vysokých nádob jako jsou čisticí prostředky.

 

Scarlet vychytávky

 

V sérii Scarlet naleznete také elegantní boční kovové rámy, které poslouží jako designově zajímavé nohy pro skříňky a díky držáku na ručník je rám i praktickým a užitečným doplňkem.

Šikovným pomocníkem v koupelně je také výsuvný kontejner s košem na prádlo. Unese až 20 kg prádla a stejně jako zásuvky ve skříňkách i kontejner je plně výsuvný a vybaven Soft Close systémem. Policové moduly Scarlet můžete stejně jako skříňky umístit pod desku nebo vám mohou sloužit jako samostatné poličky.

 

  

 

Představujeme vám šarmantní Scarlet
Vytvořeno14.06.2023

 Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií z fondu Next Generation EU.

Registrační číslo: 0380000587   Účel projektu: Komplexní marketing pro uvedení slovenské značky Lotosan na český trh.

  Logo Financováno Evropskou unií         Logo Ministerstvo kultury           Logo Národní plán kultury