O nás

O nás

Jsme distributorem koupelnového vybavení Lotosan na českém trhu.

Lotosan, slovenská značka koupelen, vás zaujme na první pohled! Spojuje 30 let zkušeností s ekologickým přístupem - od výroby až po balení produktů. Klade též důraz na exkluzivitu, precizní design a kvalitu svých produktů. Lotosan spolupracuje pouze s moderními závody v Evropě, které splňují nejvyšší standardy v oblasti výroby koupelnového vybavení. Díky tomu můžeme zaručit, že jsou výrobky Lotosan trvanlivé, spolehlivé a odolné vůči každodennímu používání.

Prozkoumejte naši širokou nabídku, která zahrnuje umyvadla, skříňky pod umyvadlo, WC toalety, sprchové kouty, vaničky a další koupelnové doplňky. S Lotosanem můžete očekávat špičkový design, inovativní funkce a špičkové provedení. Nezáleží na tom, zda preferujete moderní minimalistický styl, rustikální atmosféru nebo elegantní luxus, u nás najdete to pravé pro vaši koupelnu. Lotosan je vaším spolehlivým partnerem pro koupelnové vybavení.

Připojte se k nám a začněte transformovat svou koupelnu na místo, které vás bude inspirovat a poskytne vám relaxaci a komfort každý den. Prohlédněte si naši kompletní nabídku koupelen Lotosan v online katalogu! Prohlédněte si široký výběr luxusního koupelnového vybavení a vytvořte si svou vysněnou koupelnu.

 Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií z fondu Next Generation EU.

Registrační číslo: 0380000587   Účel projektu: Komplexní marketing pro uvedení slovenské značky Lotosan na český trh.

  Logo Financováno Evropskou unií         Logo Ministerstvo kultury           Logo Národní plán kultury