Malé vychytávky do každé koupelny

 

1. Soft Close systém. Dvířka a zásuvky našeho koupelnového nábytku jsou vybaveny Soft Close systémem, který zajistí pomalé a tiché dovírání. Zásuvka a dvířka se díky tomu šetří a skříňka má delší životnost.

2. Udržet pořádek v zásuvce není problém, díky doplňkovým organizérům. Většina našich skříněk pod umyvadlo má ve vrchní zásuvce vestavěný organizér, který vám pomůže udržet v zásuvce pořádek. Ovšem i ve spodních zásuvkách nebo ve skříňkách bez zabudovaného organizéru můžete snadno udržet pořádek. Pomocí našich doplňkových organizérů dostupných ve 3 velikostech.

3. Když radiátor není jen radiátor. Ale třeba také zrcadlo. Radiátor Nila je jedinečným designovým kousek. Povrch radiátoru Nila si můžete zvolit dle vlastních představ. Dostupný je v provedení zrcadlo, bílé, černé nebo béžové sklo. Nila skvěle vynikne nejen v koupelně ale iv jiných místnostech vašeho bytu. Pokud se rozhodnete Nílu umístit do koupelny, můžete radiátor doplnit elegantní hrazí pro věšení ručníků

4. Zamlžené zrcadlo v koupelně? Už ne! Naše zrcadla mají mnoho vychytávek a jednou z nich je také funkce vyhřívání. Ta zajistí, že zrkladlo v koupelně nebude zamlžené ani když si dopřejete opravdu horkou koupel či sprchu.

5. V koupelně s oblíbenou hudbou. Zrcadla Gloria Music v sobě ukrývají zabudovaný reproduktor, na který se připojíte přes bluetooth. Pak už stačí zmáčknout jen “play” a užívat si oblíbenou hudbu nebo podcast při koupeli či mytí zubů.

6. Šetrné baterie. Baterie se sníženým průtok vody vám pomohou snížit vaši spotřebu a ušetřit peníze. A i takové baterie naleznete v naší nabídce.

7. Sprchu můžete ovládat také pomocí jednoho tlačítka. S funkcí Magic Click se můžete přepínat mezi 3 různými druhy proudu pomocí jednoho tlačítka umístěného přímo na ruční sprše. Jednoduše a pohodlně.

8. Když se koupelna snadno čistí. Vodní kámen nám umí nadělat vrásky. Proto jsme koupelny Lotosan doplnili také vychytávkami pro snadnější čištění. Sprchy či baterie jsme vybavili systémem proti usazování vodního kamene a sprchové kouty povrchovou úpravou skla easy clean. Pro snazší čištění a delší životnost.

Malé vychytávky do každé koupelny
Vytvořeno25.05.2023

 Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií z fondu Next Generation EU.

Registrační číslo: 0380000587   Účel projektu: Komplexní marketing pro uvedení slovenské značky Lotosan na český trh.

  Logo Financováno Evropskou unií         Logo Ministerstvo kultury           Logo Národní plán kultury