Jsme Lotosan, velmi nás těší

JSME LOTOSAN, VELMI NÁS TĚŠÍ
Slyšeli jste už o nás? Pokud ne, rádi se vám představíme.

 

LOTOSAN JE SLOVENSKÝ
Jsme ze Slovenska, a zde také chceme přinášet nové, kvalitní a zajímavé produkty pro vaši koupelnu. Od obkladů a dlažeb až po radiátory a zrcadla. V našich produktech se odráží 30 let zkušeností s návrhem koupelen a koupelnovým sortimentem. Kvalita a design jsou naší prioritou, proto výrobu produktů Lotosan zastřešují moderní závody v Evropě.

 

SPOLEHLIVÉ A ŠARMANTNÍ
Na koupelny Lotosan se můžete spolehnout. U našich produktů klademe důraz na jejich kvalitu, aby vám produkty Lotosan sloužily dlouhá, dlouhá léta. Proto precizně vybíráme každý náš produkt a zároveň partnera pro jeho výrobu. Prvotřídní kvalita výroby, materiálů i léta zkušeností se promítají do trvanlivých a funkčních výrobků, které vás navíc okouzlí na první pohled. Zajímavým designem či drobným detailem, kterými si naše produkty získají vaše srdce. Koupelny Lotosan jsou navrženy tak, abyste se v nich cítili pohodlně a výjimečně.

 

EXKLUZIVNÍ PRO VÁS
V Lotosanu víme, že při návrhu koupelny je dobré svěřit se do rukou odborníka. Proto s odborníky spolupracujeme nejen při výrobě produktů Lotosan, ale také při jejich prodeji. Naše produkty naleznete u vybraných odborných prodejců, na které se můžete spolehnout.

 

 

 

Jsme Lotosan
Vytvořeno24.05.2023

 Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií z fondu Next Generation EU.

Registrační číslo: 0380000587   Účel projektu: Komplexní marketing pro uvedení slovenské značky Lotosan na český trh.

  Logo Financováno Evropskou unií         Logo Ministerstvo kultury           Logo Národní plán kultury